Blog

Czytaj naszego bloga o rankingach internetowych
narzedzia-copywriter-ranking

Ranking Narzędzi Niezbędnych dla Copywritera

Copywriting to wymagający zawód, który wymaga zarówno kreatywności, jak i umiejętności technicznych. Choć nie ma jednej uniwersalnej listy narzędzi, które każdy copywriter musi mieć, są pewne podstawy, które powinny znaleźć się w skrzynce z narzędziami każdego copywritera. Poniżej przedstawiamy ranking niezbędnych narzędzi dla copywritera.

1.Keyword Planner

To narzędzie, udostępnione przez Google, jest niezbędne do badania słów kluczowych. Wpisując słowo kluczowe, możesz uzyskać pomysły na pokrewne terminy, których ludzie szukają. Jest to ważne, bo pozwala ci kierować swoje teksty na obszary, którymi ludzie są rzeczywiście zainteresowani.

2. Google Trends

googletrends-ranking-najlepszych-narzedzi-seo

To narzędzie pozwala zobaczyć, jak popularne są pewne słowa kluczowe i frazy w czasie. Jest to pomocne, by zrozumieć, które tematy są aktualnie modne i odpowiednio o nich pisać.

3. Unamo

Jest to narzędzie do śledzenia słów kluczowych, które pozwala zobaczyć, jak zmienia się w czasie twoja pozycja w rankingu na określone słowa kluczowe. Jest to pomocne w zrozumieniu, które z Twoich artykułów osiągają dobre wyniki, a które wymagają poprawy.

4. Evernote

Jest to niezwykle wszechstronne narzędzie, które może być używane do wszystkiego, od robienia notatek po tworzenie list rzeczy do zrobienia. Jest dostępny na wszystkich urządzeniach, dzięki czemu można mieć do niego dostęp z każdego miejsca.

5. Google Docs

To program do edycji tekstu. Ma niezwykle prosty interfejs i dużą zaletą jest to, że automatycznie zapisuje dokument. Bardzo łatwo jest też współpracować z innymi w Google Docs, co jest często konieczne, gdy pracujesz nad projektami z członkami zespołu.

6. Language Tool

To świetne narzędzie do sprawdzania błędów gramatycznych i ortograficznych. Może być bardzo pomocne w wyłapywaniu błędów, zanim zostaną one opublikowane.

7. Synonimy.pl

To świetne narzędzie do znajdowania alternatywnych słów i zwrotów. 

8. Webanaliza.pl

To przydatne narzędzie do sprawdzania, czy nie popełniasz plagiatu. Jest to ważne, by uniknąć wszelkich problemów prawnych przy publikowaniu treści.

9. Jasnopis.pl

To narzędzie online pomoże Ci stworzyć piękne wizualizacje do Twojego tekstu, dzięki czemu stanie się on bardziej wciągający i atrakcyjny wizualnie.

11. Trello

To internetowe narzędzie do zarządzania projektami pomaga śledzić zadania i postępy w ich realizacji, dzięki czemu masz pewność, że Twoja praca będzie przebiegać zgodnie z planem.

12. Pixabay

Ta strona zawiera wysokiej jakości zdjęcia, których możesz użyć, by uatrakcyjnić wizualnie swój tekst.

13. Canva

To internetowe narzędzie do projektowania pomoże ci stworzyć profesjonalnie wyglądające grafiki do twojego tekstu, nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia w projektowaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *